Zespół

d6.jpg
D2.jpg
wiktor.jpg
kasia2_edited.png
d10.jpg

PIOTR WELC

Z zawodu prezes. Od wielu lat związany z mediami elektronicznymi. Całe swoje świadome życie wierny wielkiej pasji - muzyce. Dusza radiowca, głowa kreatywnego marketingowca, fan nowych technologii i sprzętu high end. Uzależniony od kawy, psów i koncertów grupy INTERPOL. 

ANNA MICHAŁOWSKA

Funkcyjnie wiceprezes, praktycznie dyrektor zarządzająca. Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania redaktor. Od lat związana z mediami. Na równi ceni strawę duchową i pyszności na talerzu. W wolnych chwilach „zawiesza myśli” i patrzy sobie na życie. 

WIKTOR WOŹNIAKOWSKI

Odpowiedzialny za projekty muzyczne i technologiczne. Podczas odsłuchów dba o stan urządzeń i zadowolenie gości. Prywatnie (jeszcze) szczęśliwy mąż. Ponadto początkujący: biegacz, hodowca roślin, reżyser, scenarzysta, montażysta filmów. Każdego ranka medytuje, aby ze spokojem wejść
w nowy dzień.

KATARZYNA CIEŚLUK

Odpowiedzialna za projekty muzyczne, z doświadczeniem w branży. Miłośniczka festiwali i koncertów, na których spędza większość wolnego czasu oraz urlopów. Biurowa królowa głośników, która decyduje o tym, czego słuchamy w czasie pracy. Ukończenie SGH ma cały czas w planach. Właścicielka mopsa. Bez uzależnień.

JOANNA ZAGUŁA

Redaktorka portalu Republika Kobiet. Z wykształcenia teatrolożka, zawodowo związana z prasą i portalami lifestyle. Lubi jeść pomidory i słuchać jazzu, martwi się o losy świata, więc kompulsywnie kupuje wszystko, co ekologiczne.