SOUND & VISION

Studio Nagraniowe i Odsłuchowe

Studio U22 to miejsce, w którym można najpierw płytę nagrać, a później odsłuchać ją w warunkach audiofilskich, w towarzystwie osób z branży i mediów. Kultowa miejscówka przy Ujazdowskich kojarzona jest przede wszystkim z przestrzenią, w której artyści - niezależnie od tego, jaki gatunek muzyczny prezentują - mogą pokazać swój nowy materiał dziennikarzom i fanom. Do tej pory w U22 gościliśmy reprezentantów muzyki klasycznej i jazzowej, gwiazdy rocka i muzyki pop, metalowców o światowej renomie, najpopularniejszych polskich raperów i przedstawicieli muzyki elektronicznej oraz alternatywnej. Przez trzy lata zorganizowaliśmy ponad 100 odsłuchów, dzięki którym zbudowaliśmy sieć kontaktów pozwalającą na swobodne poruszanie się w branży. A w studio nagraniowym powstała choćby ostatnia płyta kultowego zespołu Variete.

 

Studio Foto i Video

Kochamy fotografię – to ona była jednym z fundamentów powstania Studia U22. W portfolio współpracujących z nami fotografów jest miejsce zarówno dla Mistrza Portretu – Jacka Poremby, jak i dla młodych, zdolnych studentów Warszawskiej Szkoły Filmowej. Dysponujemy kompletnie wyposażonym studiem fotograficznym, wiemy, kogo polecić do realizacji firmowej sesji, a kogo do dokumentacji wieczornej imprezy. Przypudrujemy uczestnikom nos, przyniesiemy koszulę w odpowiednim rozmiarze, a jeśli trzeba – zmienimy brunetkę w blondynkę podczas postprodukcji zdjęć.

 

Projekty Graficzne

Potrafimy rozpoznać dobrą drukarnię. Współpracujemy z kreatywnymi znającymi środowisko digitalowe i solidnymi DTP-owcami. U nas graficy nie płaczą, gdy projektują i nie używają Comic Sans. Zwracamy uwagę na estetykę, spójność komunikacji wizualnej, jakość papieru i poprawiamy literówki (nawet na ostatnią chwilę).

  • White Facebook Icon
  • Instagram - Biały Krąg

COPYRIGHT©2019 Digital Open Group. All Rights Reserved.    Powered by FOTOSISTKA