PROJEKTY B2B – RELACJE Z KLIENTAMI

Eventy B2B - luxury & VIP / Eventy B2C

Organizacja wydarzeń to nasz żywioł. Wyznajemy zasadę, że tylko trzy telefony dzielą nas od rozmowy z Barackiem Obamą i wierzymy, że chcieć – to znaczy móc.

A my chcemy: tworzyć oryginalne scenariusze, zaskakiwać i zachwycać pomysłami, dbać o detale przy realizacji.

Słuchamy i rozmawiamy, by dobrać motyw przewodni, formułę, miejsce i atrakcje do oczekiwań naszych Klientów. Każdy event szyjemy na miarę budżetu i potrzeb – a Klient decyduje, czy dobrze się w nim czuje.

Zorganizujemy kameralny wieczór przy koniaku, kolację w teatrze, imprezę sylwestrową w lecie i festiwal muzyczny. Zadbamy o druk i wysyłkę zaproszeń, montaż oświetlenia, smaczne posiłki, najlepszych barmanów i uśmiechnięte hostessy. I kochamy to!

Warsztaty

Komponowanie perfum, tańce latynoskie, mieszanie koktajli czy fotografia portretowa? Czego chciałbyś nauczyć się w towarzystwie znajomych, pracowników lub klientów? Przygotujemy dla Ciebie program i odpowiednie wyposażenie, zadbamy o kompetentnych prowadzących. Dysponujemy własnym miejscem, gdzie można zorganizować prawie każde spotkanie i przyjaźnimy się z właścicielami specjalistycznie wyposażonych przestrzeni.

Sesje Fotograficzne B2B

Sesja zdjęciowa nie musi być jedynie biznesowym obowiązkiem. Czas z fotografem w profesjonalnym studio (dysponujemy własnym, współpracujemy z wieloma innymi), z poczęstunkiem (a także barmanem), oryginalną oprawą – może stanowić bazę pod ciekawe wydarzenie integracyjne (nawet dla tych „niefotogenicznych”). A wykonane podczas sesji zdjęcia stanowią świetny pretekst do utrzymania relacji z Klientami lub pracownikami.

  • White Facebook Icon
  • Instagram - Biały Krąg

COPYRIGHT©2019 Digital Open Group. All Rights Reserved.    Powered by FOTOSISTKA