MUSIC PROMOTION

Muzyka to nasza pasja

W Digital Open Group stawiamy na muzykę! Planujemy, realizujemy i nadzorujemy działania z zakresu PR i marketingu dla branży muzycznej. Współpracujemy zarówno z artystami oraz wytwórniami muzycznymi, jak i producentami sprzętu audio i video. W branży muzycznej nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

 

Strategie Komunikacji Marketingowej i PR

(dla Artystów i firm AV)

Komunikacja jest kluczem do sukcesu. Słuchamy potrzeb naszych Klientów, starannie je analizujemy i przygotowujemy szyte na miarę strategie. Opowiadamy historie, przekazujemy idee, zarażamy pasją. Wieloletnie doświadczenie PR-owe i marketingowe przekuwamy w kampanie przynoszące realne rezultaty. Naszym flagowym projektem, który z każdym rokiem nabiera coraz większego rozpędu, jest Audio Video Show. Od czterech lat odpowiadamy za działania z obszaru PR oraz marketingu i z każdym rokiem bijemy kolejne rekordy.

Managment dla Artystów

Wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej oraz rozbudowana sieć kontaktów pozwalają nam na opiekę nad Artystami na różnych płaszczyznach. Przygotowujemy strategie komunikacji, dbamy o wizerunek, organizujemy koncerty oraz zajmujemy się bookingiem. Pełnimy również funkcję doradczą oraz pośredniczymy w rozmowach dotyczących potencjalnej współpracy między artystą a marką. Robimy wszystko, aby nasi Artyści byli zadowoleni i pozwalamy im po prostu tworzyć, zdejmując z nich odpowiedzialność za inne działania.

 

Koncerty (organizacja i booking)

Cały czas poszukujemy kolejnych opcji koncertowych – niezależnie od tego, czy są to wydarzenia masowe, czy zamknięte koncerty akustyczne dla niewielkiej liczby gości. W naszym mniemaniu, w imprezach muzycznych chodzi o emocje i za każdym razem staramy się ich dostarczyć. Nie boimy się nieoczywistych rozwiązań i z chęcią po nie sięgamy.

 

Muzyczne Premiery ZPAV - Audiofilskie Odsłuchy

Stworzyliśmy miejsce, które kocha prawie cała branża muzyczna – Studio U22. Stara kamienica na warszawskim Śródmieściu gościła osobistości z różnych światów – odwiedzili nas mistrz Penderecki czy Tomasz Stańko, jak również Behemot i Arek Jakubik w roli szatana z Kabat. Razem ze ZPAV-em zorganizowaliśmy ponad 100 spotkań, w ramach których artyści tworzący różne gatunki muzyczne, prezentowali swoje albumu przed ich oficjalną premierą.