MEDIA MANAGMENT & PUBLISHING

Social Media Management B2C

Edge Rank (prawie) nie ma dla nas tajemnic. Od kilku lat prowadzimy komunikację i kampanie reklamowe w mediach społecznościowych dla wielu branż: od kosmetycznych, poprzez farmaceutyczne i sportowe, po muzyczne i technologiczne. Lubimy to robić według autorsko opracowanej strategii, ale równie dobrze pracujemy, gdy trzeba pilnować brand booka. Regularnie rozszerzamy nasze horyzonty na szkoleniach u najlepszych w tej branży. My również uczymy innych podstaw poruszania się w świecie Facebooka. I dobrze wiemy, że kryzysy w Social Mediach wybuchają w weekendy (ale potrafimy je ugasić).

 

Magazyn Studia U22

Od blisko trzech lat jesteśmy gospodarzami Studia U22, wyjątkowego miejsca spotkań artystów, przedstawicieli mediów i fanów dobrej muzyki. Wspólnie ze ZPAV-em organizujemy „Piątki z Nową Muzyką”, czyli wydarzenia, podczas których prezentowane są najnowsze wydawnictwa jeszcze przed ich oficjalną premierą. Relacje z tych eventów są również jednym z głównych tematów, jakim wypełniamy nasz internetowy Magazyn Studia U22.

 

Black Record Store

Nieustanna pasja do muzyki pozwala nam prowadzić Black Record Store – sklep muzyczny z winylami, płytami CD oraz sprzętem audio dla wymagających. Bogaty katalog nowości, retro perełki z drugiego obiegu, czy niezależne polskie wydawnictwa, to tylko część dobroci zgromadzonych pod szyldem BRS.

Republika Kobiet

To nasz ulubiony portal babski czy dziewczyński. Jak kto woli. My kochamy kobiety w każdym wieku. W każdym rozmiarze, kolorze skóry i niezależnie od tego, kogo kochają one. Piszemy o nich i ich pasjach, staramy się im radzić i zachęcamy do otwartej rozmowy. O seksie, ciele, zdrowiu. Ale też o dobrej książce, kinie i ładnych, lokalnie szytych ciuchach oraz pysznym i zdrowym jedzeniu.

Zobacz więcej

repka_logo.png
eris.png
u22 studio.png
  • White Facebook Icon
  • Instagram - Biały Krąg

COPYRIGHT©2019 Digital Open Group. All Rights Reserved.    Powered by FOTOSISTKA